USPEŠEN NASTOP STAREJŠIH VETERANOV
ponedeljek, 26 junij 2017
V soboto, 24.6.2017  so se starejši gasilci našega društva udeležili Meddruštvenega tekmovanja za pokal Sv. Florijana, ki ga je organiziralo PGD Ribno. Po odlično izvedeni prvi vaji, so bili v drugi malo počasnejši, tako da so zasedli skupno 5. mesto od 11. ekip. Čestitatmo.

POROKA NAŠEGA ČLANA
nedelja, 18 junij 2017

Včeraj, v soboto, 17.6.2017 sta v zakon stopila naš operativni gasilec Rok Berce in Amadeja Komprej. Poročila sta se v slikovitih Goriških Brdih, kjer smo ju v zakon pospremili z vodno zaveso.

Vsi člani PGD Dornberk jima ob tem dogodku čestitamo in jima na skupni življenjski poti želimo obilo ljubezni . Nekaj fotografij si lahko ogledate na naši FB strani..

USPEŠNI NASTOPI NA REGIJSKEM TEKMOVANJU
torek, 06 junij 2017
V soboto, 3.6.2017 je v Cerknem potekalo Regijsko tekmovanje v gasilsko športnih disciplinah. Iz našega PGD so na tekmovanju nastopile dve ekipe pionirjev, ekipa pionirk, mladincev in mladink ter ekipa članov A (člani stari med 16 in 30 let) in starejših gasilcev. Na tekmovanju so bile naše ekipe zelo uspešne, saj so se na državno tekmovanje, ki bo potekalo drugo leto, uvrstile vse ekipe razen mladincev in članov A, ki so dosegli 4. mesto. Vsem tekmovalcem in mentorjem gredo iskrene čestitke.
Nekaj fotografij si lahko ogledate TUKAJ, več pa jih je na naši FB strani.

UDELEŽBA NA SREČANJU GASILSKIH ZBOROV
ponedeljek, 29 maj 2017

V soboto, 20.5.2017  so se člani našega Gasilskega pevskega zbora udeležili 33. srečanja gasilskih pevskih zborov in skupin ter gasilskih godb. Srečanje je potekalo v Delavskem domu v Trbovljah. Udeležilo se ga je 17 gasilskih pevskih zborov in skupin. Naš zbor je na prireditvi zapel dve pesmi. Po uradnem delu srečanja je sledilo veselo druženje med člani različnih pevskih zborov.

NASTOP VETERANOV V PGD POBREŽJE
sobota, 20 maj 2017

V petek, 19.5.2017  so se člani tekmovalne desetine starejših gasilcev iz našega društva udeležili memorialnega tekmovanja Krek-Krajnik za starejše gasilce in gasilke, ki ga je organiziralo PGD Pobrežje. Naši veterani so dobro nastopili in osvojili 9 mesto med več kot 20 ekipami. Poleg rezultata pa je pomembno tudi druženje.