Prva stran arrow Novice arrow LETNI ZBOR MLADIH GASILCEV petek, 26 april 2024
LETNI ZBOR MLADIH GASILCEV
petek, 10 marec 2017

Komisija za delo z mladimi gasilci v PGD Dornberk je tudi letos, v sodelovanju z drugimi člani društva, organizirala letni zbor mladih gasilcev. Potekal je v četrtek, 9.3.2017.

Letos se je zbora mladih udeležilo 67 mladih članov društva in sicer od najmlajših pionirjev do že izkušenih mladincev. Po uvodnem pozdravu Tomaža Cotiča, predsednika komisije za delo z mladimi, so vodenje zbora prevzeli kar sami mladi člani, ki so pregledali delo in njihove dosežke v letu 2016.  Po pregledu dela, so si z načrtom dela zastavili kar obširen program dela za leto 2017, za katerega pa smo prepričani, da ga bodo izpolnili. Mlade člane je s toplimi besedami zahvale in spodbude pozdravila ravnateljica OŠ Dornberk, gospa Dragica Vidmar. Poleg nje pa sta mlade člane pozdravila in nagovorila tudi predsednik PGD Dornberk, Simon Justin in predsednik komisije za delo s starejšimi gasilci, Ivan Vidmar. Veseli smo bili tudi obiska predstavnikov donatorjev (Petrol d.d. in Gamat d.o.o). Najbolj pridnim in prizadevnim članom so bila tudi letos podeljena priznanja za delo v letu 2016. Po končanem uradnem delu, so mladi preizkusili svojo srečo s tombolo in najboljši so prejeli skromne nagrade. Po tomboli se je nadaljevalo druženje od dobri hrani in pijači.

Nekaj fotografij si lahko ogledate na naši FB strani.