Prva stran arrow Novice arrow TEKMOVANJE V STRELJANJU petek, 19 april 2024
TEKMOVANJE V STRELJANJU
torek, 21 marec 2017

V soboto, 18.3.2017 je na strelišču Mlake v Vipavi, v organizaciji Slovenske vojske potekalo tekmovanje v streljanju z vojaško puško M-48 7,9x57 mm (mauzerka). Na tekmovanje so bili povabljeni člani društev ter organizacij, s katerimi ima SV pogodbo o sodelovanju. Med njimi je tudi Gasilska zveza Slovenije, s čimer so bila na tekmovanje povabljena tudi PGD. Povabilu smo se odzvali z dvema ekipama (mladi - Damjan, Erik in Rok ter stari Ivan V., Ivan Š. in Simon). Glede na to, da smo streljali prvič po dooooolgem času, nekateri pa sploh prvič, smo bili zadovoljni z izkupičkom zadetkov, čeprav, roko na srce, niso bili fantastični. Poleg našega društva se je vabilu odzvalo le še PGD Kneža. Z nestrpnostjo :) pričakujemo rezultate.