Prva stran arrow Novice arrow MINIL JE TEDEN POLETNEGA TABORA četrtek, 25 april 2024
MINIL JE TEDEN POLETNEGA TABORA
ponedeljek, 17 julij 2017

Danes (nedelja) je minil 7. dan letovanja gasilske mladine iz PGD Dornberk, PGD Selo in PGD Maribor Studenci. Žal se je danes moralo posloviti kar nekaj otrok, ki bodo poletne počitnice od jutri naprej preživeli s starši. Prav tako pa so tabor zapustili mladi člani PGD Selo. Poleg lepega vremena pa je danes udeležencem dan polepšal lanski zmagovalec MasterChefa, Darko Klemen, ki je s svojim prijateljem Brunom Kastelicem pripravil in skuhal večerjo za vse udeležence poletnega tabora. Jedi iz žara in krompirjeva solata so šli otrokom v slast ob tem, da je Darko mlade člane opozoril, da morajo s hrano ravnati spoštljivo. Njegov nastop je marsikaterega otroka prepričal, da je poizkusil in nato pojedel krompirjevo solato, ki jo drugače ne poskusijo. V popoldanskem času pa je mlade člane obiskal domači župnik iz Dornberka, gospod Boštjan Toplikar, ki je za vse opravil krajše bogoslužje z mašo. Ob tem je mladim poudaril pomen sodelovanja, prijateljstva in medsebojnega razumevanja in pomoči. Člani vseh PGD se tudi na tem mestu obema zahvaljujemo za podporo in pomoč pri organizaciji letovanja mladih gasilcev. Sicer pa bo četrtek hitro tukaj in se bo končalo tudi letošnje letovanje.

Nekaj nedeljskih fotografij si lahko ogledate TUKAJ.