Prva stran arrow Novice arrow KONČAN POLETNI TABOR IZOLA 2017 sreda, 24 april 2024
KONČAN POLETNI TABOR IZOLA 2017
petek, 21 julij 2017

V četrtek, 20.7.2017 se je končal tudi letošnji poletni tabor gasilske mladine PGD Dornberk. Več kot 45 mladih gasilcev se je 10 ali nekoliko manj dni družilo z vrstniki pobratenega PGD Maribor Studenci in sosednjega PGD Selo. V času letovanja so se mentorji in vodstvo tabora trudili, da so mladi gasilci aktivno preživeli vse dni. Poleg kopanja in poležavanja na plaži, so si ogledali vojaško ladjo, si ogledali predstavitev potapljača iz JZGRD GE Nova Gorica na plaži v Fiesi, doživeli pidžama party, izdelali zastavo kampa, se udeležili nogometnega turnirja, tombole, pečenja hrenovk, opravili veščino za plavalca in bolničarja … . Poleg organiziranih aktivnosti je bilo tudi nekaj nenačrtovanih »norčij« tako, da smeha ni manjkalo, zamer pa tudi ni bilo. Vsi otroci so, razen nekaj vnetih ušes, srečno prispeli domov brez poškodb. Na žalost so se po nesreči zlomila le ena očala. Člani našega PGD in PGD Selo so poskrbeli, da je tabor pospravljen in oprema pripeljana v naš GD.

Da so mladi člani PGD doživeli 10 res lepih počitniških dni gre zahvala vsem mentorjem, vodstvu kampa, kuharju in pomočnici ter hišnikom (gasilci pripravniki) kakor tudi drugim članom, ki so pomagali pri postavitvi in pospravljanju tabora.

Posebej bi se zahvalili tudi podjetjem Petrol Slovenija, Telekom Slovenija, Zavarovalnici Triglav, Just Slovenija, drogeriji DM Slovenija ter MO Nova Gorica in JZGRD GE Nova Gorica, ki so se odzvali naši prošnji in nam pomagali pri izvedbi organizacije poletnega tabora.

Za pomoč in sodelovanje se zahvaljujemo tudi zaposlenim v  Marketu Mercator Jagodje ter zaposlenim v mesnici Tripar D.o.o iz Spodnjih Škofij in v Agrariji Dornberk PE Šalara.

Nekaj fotografij, ki so nastale v času letovanja, si lahko ogledate TUKAJ.