Prva stran arrow Novice arrow TEKMOVANJE VETERANOV ZA 24. POKAL BOHINJA sreda, 24 april 2024
TEKMOVANJE VETERANOV ZA 24. POKAL BOHINJA
ponedeljek, 04 september 2017

V nedeljo, 3.9.2017 so se člani naše ekipe starejših gasilcev udeležili tekmovanja in sicer 24. meddruštvenega gasilskega tekmovanja za prehodni pokal Bohinja, ki je potekalo v Bohinjski Bistrici. Poleg starejših gasilcev je tekmovanje potekalo tudi za moške in ženske desetine (člani in članice). Organizator (Gasilsko poveljstvo občine Bohinj) se je potrudil tako, da je tekmovanje potekalo tekoče. Naša ekipa je v kategoriji 8 ekip dosegla 4. mesto, z malo sreče pa bi lahko bili 3. ali celo 2. Kljub vsemu smo prejeli pokal – za najbolj oddaljeno ekipo. No,  upamo, da jih bo sreča spremljala v petek v Mariboru. Veliko število prisotnih gasilcev in gasilk je prišel pozdravit tudi župan občine Bohinj, gospod Franc Kramar.