Prva stran arrow Novice arrow POKALNO TEKMOVANJE ZA PREHODNI POKAL M.LEŠNIKA ST. četrtek, 18 april 2024
POKALNO TEKMOVANJE ZA PREHODNI POKAL M.LEŠNIKA ST.
sobota, 09 september 2017

V petek, 8.9.2017 smo se odzvali vabilu pobratenega društva PGD Maribor-Studenci in se udeležili tekmovanja za 19. memorialni pokal Maksa Lešnika st. za starejše gasilce in gasilke, ki je potekalo na atletskem stadionu. Kot po navadi, so se člani tudi letos zelo potrudili in zelo dobro organizirali tekmovanje, ki se ga je udeležilo 6 ekip starejših gasilk in 16 ekip starejših gasilcev. Letos so se tekmovanja udeležili tudi člani gasilskega društva iz Strass-a v Avstriji. Po končanem tekmovanju, na katerem so naši starejši veterani, z brezhibno opravljenima vajama, dosegli 6. mesto, je potekala tudi slavnostna izročitev novega PV-1 v operativno uporabo. Ključe novega vozila, znamke VW Amarok,  je poveljniku PGD Maribor-Studenci, Antonu Klemenčiču izročil Darko BUT, generalni direktor Uprave RS za zaščito in reševanje. Članom PGD Maribor – Studenci želimo varno vožnjo. Predsednik PGD Maks Lešnik je vse prisotne povabil na naslednjo 20. tekmovanje.