Prva stran arrow Novice arrow DRUŠTVO IMA 9 NOVIH OPERATIVNIH ČLANOV sreda, 17 april 2024
DRUŠTVO IMA 9 NOVIH OPERATIVNIH ČLANOV
sobota, 28 oktober 2017

V soboto, 28.10.2017 je v prostorih in okolici PGD Dornberk potekal zaključni izpit za člane, ki so obiskovali tečaj za operativnega gasilca. Tečaja, ki ga je organizirala Gasilska zveza Goriške Nova Gorica, se je iz našega društva udeležilo 12 članov, vse do konca tečaja pa je vztrajalo 10 članov. Na današnjem testiranju, ki sta ga izvedla predsednika komisij iz GZ Slovenije, je izpit uspešno opravilo 9 naših tečajnikov in 12 tečajnikov iz PGD Renče – Vogrsko. Udeleženci tečaja so pokazali dobro teoretično znanje in dobro znanje praktičnih veščin, ki so jih pridobili med tečajem, za kar gre zahvala predavateljem in inštruktorjem, ki so med tečajem učili tečajnike. Čestitke vsem novim operativnim članom.