Prva stran arrow Novice arrow KONČAN LIKOVNI NATEČAJ četrtek, 25 april 2024
KONČAN LIKOVNI NATEČAJ
petek, 17 november 2017

Danes, 17.11.2017 smo v sodelovanju z Osnovno šolo Dornberk zaključili letošnji likovni natečaj. Delovni naslov letošnjega natečaja je bil »KO SE NESREČA ZGODI, NAJ BODO PROSTE POTI«. V mesecu oktobru so tako otroci in učenci OŠ Dornberk pod vodstvom učiteljev in vzgojiteljev ustvarjali likovna dela na to temo.  Tudi letos se nismo mogli izogniti ocenjevanju likovnih del in nam je pri tem delu priskočila na pomoč učiteljica likovne vzgoje, Anuša Blažko, za kar ji gre še posebej zahvala. Vse otroke je pohvalila in pozdravila tudi ravnateljica OŠ, Dragica Vidmar. Člani našega društva pa smo najboljšim ustvarjalcem, katere dela so tudi razstavljena v avli šole, podelili priznanje in manjše nagradice (medvedek in svinčnik »GASILEC). Nagrade smo podelili tudi na podružnični šoli v Prvačini. Še enkrat hvala vsem učencem, otrokom in delavcem šole ter vrtca.

Nekaj fotografij si lahko ogledate TUKAJ, nekaj pa jih bo še na FB strani.