Prva stran arrow Novice arrow SREČANJE PRIJATELJSKIH DRUŠTEV V DESTERNIKU četrtek, 25 april 2024
SREČANJE PRIJATELJSKIH DRUŠTEV V DESTERNIKU
ponedeljek, 20 november 2017

V soboto, 18.11.2017 smo se štirje člani PGD Dornberk odzvali vabilu PGD Desternik, ki je organiziral že tradicionalno srečanje prijateljskih društev. Poleg omenjenih so se srečanja udeležili tudi člani PGD Maribor Studenci, PGD Osek in PGD Formin. Letošnje srečanje je organizator popestril s predstavitvijo drugih društev, ki delujejo v občini Desternik. Po nagovoru predsednika PGD Desternik so nas s pemimi razveselile članice kulturnega društva Desternik, nakar so nam člani Turističnega društva Desternik prikazali postopek dela pri pridobivanju lana. Člani Kluba starodobnih vozil Sv. Urban pa so nam pokazali stara vozila, mopede in kolesa. V prijetnem druženju in klepetu ob dobri kapljici in jedači je čas hitro minil. Sledila je še ena »gasilska« nakar smo se poslovili z vabilom, da se drugo leto vsi srečamo v Dornberku, saj smo za organizacijo v letu 2018 zadolženi člani PGD Dornberk.