Prva stran arrow Novice arrow UDELEŽBA NA KVIZU GASILSKE MLADINE petek, 19 april 2024
UDELEŽBA NA KVIZU GASILSKE MLADINE
Avtor: Tajni-K
nedelja, 04 februar 2018

Današnjo zimsko soboto so naši mladi člani in mentorji preživeli v prostorih PGD Kanal v Kanalu, kjer je potekal Kviz gasilske mladine GZ Goriške 2018. Kviza se je udeležilo 23 ekip iz štirih PGD v GZ Goriške in sicer iz PGD Čepovan, PGD Dobrovo, PGD Dornberk in PGD Kanal. Na kvizu je sodelovalo 5 mladinskih in 3 pionirskih ekip iz našega društva. Po pregledu vseh rezultatov je bilo ugotovljeno, da so med ekipami zelo majhne razlike in so o medaljah odločale malenkosti. Pionirji našega društva so dosegli 1 mesto ( Justin, Nik in Maj). Ostali dve ekipi pa sta osvojili 4. in 5. mesto. V kategoriji mladincev je nastopilo 11 ekip. Najboljše so se odrezali mladinci  iz PGD Čepovan. Drugo mesto so osvojile mladinke iz našega društva (Martina, Pia in Nika). Naše ekipe pa so osvojile še 4., 5., 6. in 11. mesto. V kategoriji gasilski pripravniki so nastopile samo dve ekipe iz PGD Kanal. Tekmovanje je potekalo tekoče in gre zahvala organizatorju in domačemu PGD Kanal, ki je lepo poskrbelo za vse udeležence. Vodstvo društvo je ponosno na rezultate naših mladih članov ter na delo vseh mentorjev in mentoric. Ekipama, ki sta se uvrstile na regijsko tekmovanje pa želimo čim več osvojenih točk in uvrstitev na državno tekmovanje.

Nekaj fotografij si lahko ogledate TUKAJ, nekaj pa jih bo tudi na naši FB strani.