Prva stran arrow Novice arrow TEDEN OTROKA Z GASILCI petek, 19 april 2024
TEDEN OTROKA Z GASILCI
petek, 05 oktober 2018

Danes je zadnji delovni dan tedna otroka , ki je potekal po celi Sloveniji. Cilj projekta je ozaveščenost ljudi do kvalitetnega preživljanja prostega časa pri naših otrocih. Tudi člani PGD Dornberk smo sodelovali v tem projektu in sicer v povezavi z Osnovno šolo Dornberk in njeno podružnico v Prvačini. V sredo, 3.10.2018 smo obiskali učence od 1. do 4. razreda OŠ v Prvačini. V četrtek pa so nas v gasilskem domu obiskali učenci od 1. do 4. razreda iz dornberške šole. Vsem smo prikazali našo opremo in jih povabili k gasilskemu krožku. Seveda je bilo otrokom najbolj zanimivo špricanje (v četrtek je bilo preveč vetrovno) in vstop v gasilska vozila. Veseli smo, da smo lahko vsaj malo osrečili naše mlade sokrajane in se hkrati veselimo, če bo kdo od njih postal naš mlad član.