Prva stran arrow Novice arrow SREČANJE PRIJATELJSKIH DRUŠTEV sobota, 20 april 2024
SREČANJE PRIJATELJSKIH DRUŠTEV
nedelja, 04 november 2018

V soboto 3.11.2018 je naše društvo organiziralo tradicionalno srečanje prijateljskih društev iz PGD Osek, Maribor-Studenci, Formin in Destrnik. Člani PGD Dornberk smo goste pričakali pred gasilskim domom, kjer smo jih zaželeli dobrodošlico. Po krajšem nagovoru predsednika PGD Dornberk in predsednice sveta KS Dornberk, Štefke Susič, smo goste odpeljali na Cerje, kjer so si pod strokovnim vodstvom ogledali Pomnik braniteljem slovenske zemlje. V popoldanskem času pa so se gostje udeležili tudi slavnosti ob prevzemu novega vozila GVC 16/25. Čas je ob prijetnem druženju hitro minil nakar smo se razšli s povabilom predsednika PGD Formin, da se prihodnje leto srečamo pri njih.