Prva stran arrow Prva stran arrow IZGUBILI SMO GVC 16/25 - TAM 190 petek, 19 april 2024
IZGUBILI SMO GVC 16/25 - TAM 190
sreda, 21 november 2018

Po 28 letih operativnega delovanja smo se v soboto, 17.11.2018 poslovili od našega neprecenljivega gasilskega vozila GVC 16/25, znamke TAM 190. Vsa ta leta nam je dobro služil in zahteval nekaj malega v povračilo – malo nafte, kakšen servis, kapljico olja. Gasilci iz našega društva vedno povedo, da jih nikoli ni pustil na cedilu, za kar so se mu oddolžili z rednim servisiranjem in vzdrževanjem. Kljub temu pa smo se odločili in smo v garaže pripeljali zmogljivejšo vozilo z modernejšo in kakovostnejšo opremo, s čimer bodo intervencije hitrejše in varnejše. S prijateljskim društvom PGD Korte smo podpisali kupoprodajno pogodbo in je tako postal njihova last. Veseli smo bili, da so vozilo sprejeli z vsemi gasilskimi »častmi«. Gasilskim prijateljem želimo, da bi tudi njim dobro in vestno služil.

Nekaj fotografij, ki so nastale ob predaji vozila v Kortah, si lahko ogledate TUKAJ.

Naključna fotografija