Prva stran arrow Prva stran arrow OBISK OBČNEGA ZBORA PGD MB-STUDENCI četrtek, 25 april 2024
OBISK OBČNEGA ZBORA PGD MB-STUDENCI
sreda, 23 januar 2019

Pretekli vikend (19.1.2019-20.1.2019) so se člani gasilske mladine odzvali povabilu pobratenega gasilskega društva PGD Maribor Studenci in se udeležili prvega zbora mladih gasilcev. Vsem pionirjem, mladincem in mentorjem čestitamo za uspehe v preteklem letu in jim želimo še bolj uspešno leto 2019.
Po občnem zbor, ki se je odvijal v soboto popoldne, smo večer preživeli ob druženju s pico in ogledom filma. Prespali smo kar v gasilskem domu. V nedeljo pa smo si ogledali center Maribora in se skupaj z mariborskimi otroci odpravili na drsališče. Druženje smo zaključili ob slastnem kosilu. Na poti domov smo se ustavili na Trojanah, kjer smo kupili krofe in priredili pravi boj s sneženimi kepami. Preživeli smo res lep vikend in se že veselimo naslednjega druženja. Hvala za povabilo!

Nekaj fotografij (FOTO Kristina P.) si lahko ogledate TUKAJ.

Naključna fotografija