Prva stran arrow Prva stran arrow ODLIČNI NASTOPI NA GASILSKEM TEKMOVANJU sobota, 20 april 2024
ODLIČNI NASTOPI NA GASILSKEM TEKMOVANJU
nedelja, 26 maj 2019

25.5.2019 v dopoldanskem času je v Lokavcu potekalo Tekmovanje Gasilske zveze Goriške Nova Gorica v gasilsko-športnih disciplinah. Na tekmovanju so nastopile ekipe iz naše GZ, GZ Ajdovščina in GZ Nova Gorica-Šempeter. Naše društvo so na tekmovanju zastopale 2 ekipe pionirjev, ena ekipa pionirk, mladincev in mladink, članov A ter starejših gasilcev. Kljub relativno kratkemu času priprav so naše desetine odlično opravile z nalogami in so dosegle odlične rezultate. Pionirji so dosegli 1. in 4. mesto. Vse ostale desetine pa so osvojile 1. mesto v svoji kategoriji, tako da se je 6 naših desetin uvrstilo na regijsko tekmovanje severnoprimorske regije, ki bo potekalo naslednjo soboto v Ajdovščini. Vsekakor gre velika zahvala vsem tekmovalcem in mentorjem. Tekmovanje je potekalo v soorganizaciji GZ Ajdovščina in GZ Goriške v lepem sončnem vremenu. Za tekmovalce je bilo dobro poskrbljeno in je tekmovanje potekalo dokaj hitro, čeprav so tekmovale članske in mladinske ekipe. Sam prostor, športni park Lokavec, nam je nudil vse kar smo potrebovali in se lahko zahvalimo KS Lokavec in predsedniku Angelu Vidmarju, ki je uslišal vse naše prošnjo. Za odlično pašto pa je poskrbel naš Radoš.

Naključna fotografija