Prva stran arrow Novice arrow NASTOP NA MEMORIALNEM TEKMOVANJU V MARIBORU petek, 19 april 2024
NASTOP NA MEMORIALNEM TEKMOVANJU V MARIBORU
nedelja, 08 september 2019

V petek, 6.9.2019 so se člani tekmovalne ekipe starejših gasilcev PGD Dornberk udeležili že tradicionalnega memorialnega tekmovanja starejših gasilk in gasilcev za pokal Maksa Lešnika st., ki ga organizira naše pobrateno društvo PGD Maribor-Studenci. Kot vsako leto so se člani PGD Maribor-Studenci izredno potrudili in tekmovanje organiziralo brezhibno, čeprav jim letos vreme ni šlo najbolj na roko. Kljub temu je tekmovalni del opravilo vseh 16 moških in 4 ženskih ekip, ki so pokazali dobro izurjenost. Prvo mesto so že tretjič zapored osvojili člani PIGD Impol in prehodni pokal osvojili v trajno last. Naši ekipi se letos nastop ni najbolje posrečil in so osvojili 13. mesto. S tem so člani starejših gasilcev zaključili niz nastopov na različnih tekmovanjih od Domžal, Mozirja, Bohinja, Logatca …, kjer so dobro nastopali in zastopali naše društvo. Čestitke vsem članom za vložen trud in dosežene uspehe.