Prva stran arrow Novice arrow VOLILNI OBČNI ZBOR 2023 petek, 19 april 2024
VOLILNI OBČNI ZBOR 2023
sreda, 15 marec 2023

V soboto, 11.3.2023 je v prostorih OŠ Dornberk potekal redni občni zbor našega društva. Udeležilo se ga je 77 članov. S predstavljenimi rezultati dela smo bili zadovoljni, zaradi česar so bila vsa poročila sprejeta soglasno. Na letošnjem volilnem občnem zboru smo Boruta Skomina izvolili za novega predsednika, Damjan Doplihar pa je ostal poveljnik društva. Povabilu na občni zbor sta se odzvala tudi predsednik in poveljnik GZ Goriške Nova Gorica Simeon Kodelja in Andrej Ponikvar, ki sta podelila priznanja in napredovanja našim članom. Veseli smo, da je kar 15 mladih članov, po opravljenem tečaju, napredovalo v čin gasilec. V letošnjem letu smo na občnem zboru podelili tudi zahvale za večletno vzorno sodelovanje in pomoč pri delu društva. Zahvale so prejeli Sebastjan Kobal, Štefan Kralj, direktor podjetja Pantal. d.o.o, Štefka Susič, bivša predsednica KS Dornberk, Tadeja Zorn, Dragica Vidmar, ravnateljica Osnovne šole Dornberk in Etien Žižmond. Po končanem uradnem delu smo se člani in povabljeni še kar nekaj časa družili in si zaželeli dobrega sodelovanja tudi v bodoče.