Prva stran arrow Novice arrow USPEŠNI NASTOPI NA TEKMOVANJU petek, 19 april 2024
USPEŠNI NASTOPI NA TEKMOVANJU
torek, 19 oktober 2010
V soboto 16.10.2010 je GZ Goriške Nova Gorica organizirala tekmovanje gasilske zveze v gasilsko-športnih disciplinah. Tekmovanje je potekalo na nogometnem stadionu v Novi Gorici.

PGD Dornberk se je tekmovanja udeležil s tremi tekmovalnimi desetinami pionirjev, 1 desetino pionirk, mladink in mladincev ter članov in članic »A« ter z desetino starejših gasilcev – veteranov, kar je pomenilo, da je imelo naše društvo največ tekmovalnih desetin na tekmovanju. Tako se je tekmovanja udeležilo kar 104 članov našega društva. Dobremu delu mentorjev (Branko, Dušan, Klavdij,Blaž, Mateja, Kristina, Urška, Ivan, ..pa še kdo) gre zahvala, da so bile naše desetine tudi tekmovalno  med najboljšimi, saj so naši člani osvojili kar 4 prva mesta (pionirke, mladinke, člani A ter veterani). Poleg tega so pionirji dosegli še drugo in tretje mesto, mladinci drugo mesto in članice A tretje mesto.  Po končanem tekmovanju smo se zbrali v gasilskem domu, kjer smo organizirali kosilo za vse sodelujoče. Pionirje in mladince smo varno odpeljali domov, člani pa smo uspešen tekmovalni dan zaključili malo pozneje.