Prva stran arrow Novice arrow PREDNOVOLETNO SREČANJE ČLANOV DRUŠTVA torek, 23 april 2024
PREDNOVOLETNO SREČANJE ČLANOV DRUŠTVA
sobota, 03 december 2011
PGD Dornberk je 2.12.2011, ob zaključku leta,  organiziral srečanje članov društva, ki je potekalo na kmečkem turizmu V MLINU v Braniku.

Na željo članov je PGD Dornberk organiziral novoletno  srečanje članov društva. Zbrali smo se 2.12.2011 v prostorih kmečkega turizma V mlinu v Braniku. Srečanje se je udeležilo veliko število članov društva, ki so s sabo pripeljali tudi »boljše polovice« oziroma spremljevalke.

Ob obilici hrane in dobri kapljic ter prijetnemu klepetu, je čas res hitro minil. Kulturni del srečanja je pričel naš »desetar« Aleš, ki je v svojem nagovoru zbranim predstavil njegov pogled na dogajanje v društvu v preteklem letu in tudi nekoliko bolj nazaj. Za tem je k besedi povabil predsednika društva, Bogdana Žorža, ki je vse prisotne lepo pozdravil in izrazil zadovoljstvo nad res velikim številom udeležencev. Poudaril je, da smo v letu 2011 veliko postorili tako na operativnem področju kot tudi na organizacijskem področju. Ob tem je izpostavil praznovanje 100 – letnice prve ustanovitve PGD Dornberk, ki je bilo res dobro organizirano. Hkrati je povedal, da je to tudi mejnik, ko naj bi mlajši člani prevzeli vodenje društva. Vsem prisotnim je tudi zaželel vse najboljše v novem letu. Vse prisotne je pozdravil tudi poveljnik Ivan Vidmar, ki je se je zahvalil za opravljeno delo v preteklem letu in bodočemu novemu vodstvu društva zaželel dobro delo.  Nadalje je prisotne pozdravil tudi Joško Harej, ki sicer vodi pevski zbor društva, kateri je poudaril, da je zelo vesel, ker so na srečanje prišli »stari« in »mladi« in se znajo skupaj poveseliti. Zaželel je, da bi se prihodnje leto spet zbrali.

Po uradnem delu sta Mitja in Rok z igranjem na harmoniko poskrbela, da je bilo vzdušje še bolj veselo.  Vsi prisotni pa so našemu članu Petru »večkrat« čestitali za rojstni dan, ki ga je praznoval prav tega dne.

Vesele fotografije srečanja si lahko ogledate tukaj.