Prva stran arrow Novice arrow VOLILNA SKUPŠČINA GASILSKE ZVEZE GORIŠKE četrtek, 25 april 2024
VOLILNA SKUPŠČINA GASILSKE ZVEZE GORIŠKE
nedelja, 25 marec 2018

V soboto, 24.3.2018 je v prostorih OŠ Dornberk potekala 54. skupščina GZ Goriške Nova Gorica. Člani moškega pevskega zbora PGD Dornberk so se odzvali vabilu in popestrili pričetek skupščine z zapeto gasilsko himno in eno pesmijo. Skupščina je potekala v skladu z dnevnim redom. Ker je bila letos volilna skupščina so bili na skupščini izvoljeni funkcionarji in organi GZ za obdobje med 2018 in 2023. Predsednik GZ ostaja Simeon Kodelja, poveljnik pa Branko Žorž iz našega društva. Predsednik NO je postal naš član Kavčič Radoš, namestnik predsednika GZ pa Simon Justin. Pomočnik poveljnika je postal Rok Berce, v poveljstvu pa je po svoji funkciji tudi naš poveljnik Damjan Doplihar. Na skupščini so bili v našo zvezo tudi uradno sprejeti člani novega PGD Renče-Vogrsko, tako da je sedaj v GZ 8 članic. Po končanem uradnem delu smo se v avli OŠ v prijetnem pogovoru z gosti zadržali še kar nekaj časa.