Prva stran arrow Prva stran arrow 140 LET PGD KANAL sobota, 20 april 2024
140 LET PGD KANAL
ponedeljek, 27 avgust 2018

V soboto, 25.8.2018 smo se odzvali vabilu PGD Kanal, ki je tega dne praznoval 140-letnico delovanja društva in 155 let gasilstva v Kanalu. Organizatorji so pripravili všečno slovesnost. Vse prisotne so s priložnostnimi govori pozdravili predsednik PGD Kanal Tomaž Mugerli, župan občine Kanal, Andrej Maffi, ki je poveljniku PGD Andreju Ponikvarju izročil ključe novega poveljniškega vozila in član UO GZ Slovenije, Miran Gregorič, ki je predsedniku društva izročil Zlato plaketo Gasilske zveze Slovenije. Vse prisotne je pozdravil tudi Jožef Daskobler, predsednik SPR in predsednik GZ Goriške, Simeon Kodelja, ki je društvu izročil srebrno plaketo GZ Goriške. Po končanem uradnem delu je sledilo druženje in zabava gasilcev, ki je ni zmotil niti dež.

Naključna fotografija