Prva stran arrow Novice arrow ZBOR MLADIH GASILCEV petek, 19 april 2024
ZBOR MLADIH GASILCEV
petek, 08 marec 2019

Danes, v četrtek, 7.3.2019 je potekal zbor mladih gasilcev PGD Dornberk. Pregledali so opravljeno delo v letu 2018 in pripravili načrt dela za 2019. Iz poročila je bilo razvidno, da so bili mladi gasilci aktivni tako na tekmovalnem področju kot tudi pri ostalih aktivnostih, ki jih je organiziralo društvo. Za opravljene naloge so veliko prostovoljnih ur porabili mladi gasilci, kakor tudi mentorji. Z zadovoljstvom smo lahko opazili nove kandidate za mentorje, ki so še včeraj bili mladi gasilci – vse čestitke. Mlade gasilce je pozdravila ravnateljica OŠ Dornberk, ga. Dragica Vidmar, predsednica mladinske komisije pri GZ Goriške, tov. Ivanka Ponikvar in poveljnik GZ Goriške, tov. Branko Žorž. Poveljnik PGD Damjan Doplihar in predsednik mladinske komisije v PGD Dušan Rojc, sta najbolj prizadevnim mladim gasilcem podelila priznanja in pa zlate, srebrne in bronaste tekmovalne značke, ki so jih zaslužili na državnem tekmovanju.

Po uradnem delu je sledilo druženje ob obvezni tomboli in igri. Iskrene čestitke mentorjem in vsem drugim, ki pomagajo pri vzgoji mladih članov.