Prva stran arrow Novice arrow USPEŠNI NASTOPI NA REGIJSKEM TEKMOVANJU četrtek, 18 april 2024
USPEŠNI NASTOPI NA REGIJSKEM TEKMOVANJU
nedelja, 02 junij 2019

V soboto, 1.6.2019 smo nadaljevali s tekmovanji v gasilsko-športnih disciplinah. Tokrat smo odšli na nogometni stadion v Ajdovščino, kjer je potekalo gasilsko tekmovanje severnoprimorske regije. Naše društvo so zastopale ekipe pionirjev, pionirk, mladink in mladincev, članov A in starejših gasilcev. Tudi tokrat lahko ugotovimo, da so se nastopi posrečili večini ekip, saj so se na državno tekmovanje, ki bo sicer šele v naslednjem letu, uvrstile ekipe pionirk, mladink, članov A in starejših gasilcev. Pionirji so v močni konkurenci dosegli 5 mesto, mladinci pa 8. mesto. Kljub nekaterim težavam z orodjem, ki so se pokazale med tekmovanjem, je slednje potekalo tekoče in organizirano, tako da smo ga končali v predvidenem času. Vsem tekmovalcem, mentorjem in drugim ki pomagajo pri vzgoji in pripravi mladine, članov in veteranov, gredo iskrene čestitke.