Prva stran arrow Novice arrow ZBOR MLADIH ČLANOV PGD DORNBERK sobota, 20 april 2024
ZBOR MLADIH ČLANOV PGD DORNBERK
petek, 06 marec 2020

V četrtek, 5.3.2020 je v gasilskem domu potekal redni letni zbor mladih članov PGD Dornberk. Letos se je zbora udeležilo čez 50 mladih gasilcev starih do 15 let. V skladu z dnevnim redom, so mladi predstavili svoje delo v preteklem letu. Mentorji in sami mladi člani so lahko ponosni na opravljene naloge in na število dejavnosti, ki so jih izvedli v letu 2019. S svojim prizadevnim delom so se tudi uvrstili na državna tekmovanja v organizaciji GZ Slovenije. Tudi predstavljen načrt dela za letošnje leto ni nič manj natrpan z raznimi dejavnostmi in samo upamo lahko, da jim bo vse uspelo narediti. Prav posebej smo bili veseli, da sta se zbora naših mladih gasilcev udeležila tudi predsednik in poveljnik Gasilske zveze Goriške Nova Gorica, Simeon Kodelja in Branko Žorž, ki sta v pozdravnem govoru izredno pohvalila delo komisije za delo z mladimi in mladim zaželela čim boljše rezultate na vseh področjih dela. Na žalost pa se letos zbora nista mogli udeležiti ravnateljica OŠ Branik, Dragica Vidmar in predsednica komisije za delo z mladimi pri GZ Goriške Nova Gorica, Ivanka Ponikvar. Obe pa sta v opravičilu čestitali za opravljeno delo in zaželeli našim mladim gasilcem vse najboljše pri nadaljnjem delu. Mlade člane pa sta pozdravila tudi predsednik in namestnik poveljnika PGD Dornberk, Simon Justin in Božo Plahuta, ki sta pohvalila delo mentorjev in mladih članov ter jim zagotovila vso podporo društva tudi za naprej. Po končanem uradnem delu so se mladi družili med igranjem tombole in prigrizkih. Njihovo poročilo pa bo predstavljeno tudi na občnem zboru PGD Dornberk, ki pa bo v soboto 7. marca.