Prva stran arrow Prva stran arrow DRŽAVNO GASILSKO TEKMOVANJE sobota, 20 april 2024
DRŽAVNO GASILSKO TEKMOVANJE
ponedeljek, 07 junij 2021

V soboto, 5.6.2021 in nedeljo, 6.6.2021 je v Celju potekalo državno gasilsko tekmovanje v vseh kategorijah. Na tekmovanju so lahko nastopile gasilske enote, ki so v letu 2019 dosegle najboljše rezultate na posameznih regijskih tekmovanjih.  Iz PGD Dornberk so se na državno tekmovanje uvrstile ekipe pionirk, mladink, članov A (operativni gasilci) in starejši gasilci. Na tekmovanju so našo gasilsko zvezo zastopale še ekipe članov B iz iz PGD Kanal in članic B iz PGD Kanal ter PIGD Salonit Anhovo. Vse ekipe so dobro opravile naloge in osvojile bolj ali manj pričakovane uvrstitve, ki si jih lahko ogledate na spletni strani GZ Slovenije ( https://gasilec.net/rezultati-drzavnega-gasilskega-tekmovanja-2021/ ). Vsem tekmovalcem, vodji komisij in predvsem požrtvovalnim mentorjem se iskreno zahvaljujemo za ves vložen trud in čas in čestitamo za udeležbo na državno tekmovanje ter dosežene rezultate.

Naključna fotografija