Prva stran arrow Novice arrow LETOVANJE OTROK V IZOLI 2021 torek, 23 april 2024
LETOVANJE OTROK V IZOLI 2021
ponedeljek, 26 julij 2021

Po enem letu premora smo letos ponovno organizirali gasilski poletni tabor za našo mladino ki je potekal v Jagodjah nad Izolo. Letos smo se sicer bolj zadrževali na plaži in v taboru, saj smo poskušali preprečiti morebitne okužbe na coronavirus. Zaradi tega pa smo imeli malo več časa za izvajanje gasilskih vsebin, s čimer pa so bili zadovoljni tudi otroci. Našim mladim članom so se pridružili mladi člani iz pobratenega društva PGD Maribor-Studenci in sosednjega društva PGD Selo, tako da je bilo v taboru preko 100 oseb na dan. Veselimo se, da se prijateljske vezi spletejo že med našimi najmlajšimi. Še enkrat zahvala vsem, ki so s svojim delom prispevali k uspešni organizaciji tabora, še posebej pa mentorjem in vodstvu ter »ekonomom«.