Prva stran arrow Prva stran arrow OBČNI ZBOR 2022 petek, 19 april 2024
OBČNI ZBOR 2022
ponedeljek, 07 marec 2022

Po enoletnem premoru smo 5.3.2022 ponovno pripravili reden občni zbor našega društva. Občni zbor je sicer, po odločitvi upravnega odbora, potekal brez vabljenih gostov. Udeležila pa sta se ga predsednik in poveljnik GZ Goriške Nova Gorica, Simeon Kodelja in Andrej Ponikvar. Na vabilo se je odzvalo 73 naših članov, ki so potrdili poročila o delu v letu 2021 in načrtom dela v letošnjem letu. Za slavnosten pričetek občnega zbora so poskrbeli člani našega pevskega zbora. Predsednik in poveljnik GZ sta podelila priznanja in odlikovanja ter napredovanja našim članom in sicer:
Za 10 let aktivnega dela v PGD: COTIČ NIKA, FILIPUTTI MATIJA, KAVČIČ ANEJ, LISJAK ALEŠ, MLEČNIK JOŽE, ŠINIGOJ MARK, ŠINIGOJ LUKA
Za 20 let aktivnega dela v PGD COTIČ KRISTINA, PERIĆ KRISTINA in ŠINIGOJ SILVAN
Za 30 let aktivnega dela v PGD DOPLIHAR DAMJAN, JELEN ANICA, MLEČNIK BLAŽ, RIJAVEC BOJAN, SKOMINA ERIK
Za 40 let aktivnega dela v PGD VIDMAR EGON
Za 50 let aktivnega dela v PGD DOPLIHAR SEVERIN.
Za 70 let aktivnega dela v PGD VODOPIVEC RAFAEL.
Priznanje gasilske zveze III. stopnje je prejel STUBELJ KRISTJAN

Priznanje gasilske zveze II. stopnje je prejel ROJC JERNEJ
Plaketo veterana sta prejela DOPLIHAR SEVERIN in RIJAVEC BOJAN
Za 10 let operativnega dela COTIČ MATEJA in SKOMINA BORUT.
Čin GASILEC so prejeli: Rene Besednjak, Manuel Bric, Nika Cotič, Laura Kavčič, Meta Mrevlje, Nace Pavlica, Žiga Pavlica Tobias Sušič Hosner.
Čin VIŠJI GASILEC I. stopnje je prejel BERCE ANDREJ.
Čin Nižji gasilski častnik I, SKOMINA BORUT.
Čin nižji gasilski častnik II stopnje BRIC BOŠTJAN IN VIDMAR EGON.
Čin gasilski častnik II. stopnje Damjan DOPLIHAR
Poveljnik in predsednik GZ Goriške sta podelila tudi zahvale za sodelovaje pri gašenju gozdnega požara v Severni Makedoniji, ki so jih prejeli Damjan Doplihar, Božo Plahuta, Erik Skomina in Andrej Berce.
Na koncu sta našemu društvu, ki je lani praznovalo 110. letnico ustanovitve podelila tudi bronasto plaketo GZ Slovenije.
Nekaj fotografij si lahko pogledate na naslednji povezavi : https://photos.app.goo.gl/Rf14cPBbPdpSV6Y76

Naključna fotografija