Prva stran arrow Novice arrow TEKMOVANJE GZ GORIŠKE ZA POKAL M.HACETA sobota, 20 april 2024
TEKMOVANJE GZ GORIŠKE ZA POKAL M.HACETA
nedelja, 29 maj 2022

V soboto 28.5.2022 se je 82 tekmovalcev iz PGD Dornberk udeležilo tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah za pokal M. Haceta, ki ga je v sodelovanju z GZ Ajdovščina organizirala GZ Goriške Nova Gorica. Tekmovanje je potekalo v Športnem parku Pale v Ajdovščini. Naše ekipe so osvojile naslednje rezultate: pionirji 2. in 3. mesto, pionirke 3.mesto, mladinci 1.mesto, mladinke 1. in 2. mesto, člani A 1.mesto, člani B 4.mesto in starejši gasilci 1.mesto. Vse ekipe, razen članov B, so se uvrstile na regijsko tekmovanje. Čestitke vsem nastopajočim ter še posebej mentorjem in ostalim, ki so pomagali pri pripravi ekip. Hvala tudi našim prijateljem iz GZ Gorišnica, ki so ponovno priskočili na pomoč in so poskrbeli za strokovno sojenje na tekmovanju. Na tekmovanju je nastopilo 21 ekip iz 4 društev GZ Goriške Nova Gorica ter 5 ekip iz GZ Ajdovščina. Vsi, ki so bili prisotni na tekmovanju, so lahko občutili moč vipavske burje, ki je neumorno pihala celoten čas tekmovanja. Kljub temu pa smo se domov vsi vrnili nepoškodovani.