Prva stran arrow Prva stran arrow SREČANJE ČLANOV GZ MB IN GZ GO petek, 19 april 2024
SREČANJE ČLANOV GZ MB IN GZ GO
nedelja, 03 julij 2022

V soboto 2.7.2022 smo se tudi člani PGD Dornberk odzvali vabilu GZ Maribor in GZ Goriške Nova Gorica in se udeležili srečanja med člani prijateljskih zvez, ki ga je tokrat organizirala GZ Maribor. Domači gasilci so nas sprejeli v Gasilski brigadi Maribor, kjer smo si ogledali vozila in prostore ter bili priča čistemu pravu izvozu na intervencijo. Gostitelji so nekatere naše člane in članice z avto lestvijo dvignili v višave. Po ogledu gasilske brigade smo odšli v PGD Maribor-Pobrežje, kjer nas je čakal turistični vlakec Jurček. Z njim smo si ob strokovnemu vodstvu ogledali nekaj znamenitosti samega mesta Maribor. Sprejeli so nas tudi v PGD Maribor-Mesto, kjer smo si z zanimanjem ogledali njihovo spominsko sobo. Po ogledu nas je Jurček zapeljal nazaj v PGD Maribor-Pobrežje, kjer so nam njihovi kuharji pripravili izvrstno kosilo. Sledijo je prijetno druženje do poznih večernih ur. Hvala članom GZ Maribor za izkazano gostoljubje.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate TUKAJ.

Naključna fotografija