Prva stran arrow Novice arrow ZAKLJUČEK POLETNEGA TABORA torek, 07 maj 2024
ZAKLJUČEK POLETNEGA TABORA
torek, 23 julij 2013

V soboto, 20.7.2013 so s poletnim taborom v Izoli zaključili naši mladi člani. Vsi so se vrnili domov zdravi in z lepimi vtisi.

Po njihovem mnenju je 10-dnevno letovanje minilo prehitro. Da jim je čas hitro minil so poskrbeli vodja tabora, mentorice in ostali člani našega društva. Poleg vsakodnevnega kopanja, vodo je sonce dobro segrelo, so se mladi člani z veseljem udeleževali raznih iger, ki so jih pripravile mentorice, se vestno udeležili jutranje telovadbe in pomagali pri manjših delih v taboru. V času letovanja so si ogledali policijski čoln, vojaško ladjo »Ankaran 21« in letališče v Portorožu. Vsi otroci so bili navdušeni nad videnim in prijaznostjo gostiteljev, za kar sem jim naše društvo tudi najlepše zahvaljuje. Kljub celodnevnim aktivnostim, pa po našem mnenju ni nihče izgubil kakega kg, za kar je poskrbel kuhar Aleš. Otroci so se razveselili obiskov staršev med vikendom. Zadnji vikend pa so v tabor prišli tudi naši starejši člani, ki so v soboto pospravili tabor in vso opremo pripeljali domov.

Zahvaljujemo se tudi OŠ Dornberk in MO Nova Gorica za pomoč pri izvedbi tabora.

Vsem mladim članom želimo, da še naprej brezskrbno uživajo počitnice.