Prva stran arrow Novice arrow NASTOPI NA TEKMOVANJIH četrtek, 02 maj 2024
NASTOPI NA TEKMOVANJIH
torek, 10 september 2013
V soboto, 31.8.2013 so se mladinke PGD Dornberk udeležile regijskega tekmovanja v gasilski orientaciji, ki je potekalo v Dolenji trebuši. Nastop so si tekmovalke priborile z dobrim rezultatom na tekmovanju GZ Goriške. Na žalost pa se jim letos ni uspelo uvrstiti na državno prvenstvo. Tekmovalkam (Tinkari, Moniki in Arti) čestitamo za dosežen rezultat in se zahvaljujemo za vložen trud. Zahvala gre tudi Mateji Cotič, ki je spremljala tekmovalke.

V petek, 6.9.2013 se je ekipa starejših gasilcev udeležila 15. memorialnega tekmovanja starejših gasilcev  za prehodni pokal Maksa Lešnika st., ki ga je že tradicionalno organiziralo pobrateno društvo – PGD Maribor Studenci. Čeprav prehodnega pokala niso osvojili, so dobro zastopali naše društvo in se hkrati pripravili na regijsko tekmovanje v GŠD, ki bo potekalo 28.9.2013 v Novi Gorici. Tudi njim gre zahvala za vložen trud.