Prva stran arrow Novice arrow OBČNI ZBOR MLADIH ČLANOV četrtek, 02 maj 2024
OBČNI ZBOR MLADIH ČLANOV
ponedeljek, 09 marec 2015

V četrtek, 5.3.2015 je v prostorih PGD Dornberk potekal Občni zbor mladih članov PGD Dornberk.

Ker so bili mladi člani, ki so že dopolnili 15 let, povabljeni na članski občni zbor, so se občnega zbora mladih udeležili mladi do 14 let. Vzdušje na občnem zboru je bilo zelo dobro in veselo, saj je bilo iz poročila o opravljenem delu v letu 2014 razbrati, da so bili tudi v preteklem letu mladi člani polno aktivni in so dosegli pomembne rezultate, za kar jim grejo vse čestitke. Vse čestitke in zahvale gredo tudi mentorjem, ki so poskrbeli, da so se mladi pripravili na vse aktivnosti. Da je bilo delo mladih članov PGD Dornberk zares pohvalno sta potrdila predsednik GZ Goriške, Simeon Kodelja in ravnateljica Osnovne šole Dornberk, Dragica Vidmar, ki sta se prijazno odzvala vabilu na občni zbor. Mlade člane in mentorje pa sta pohvalila in pozdravila tudi poveljnik Klavdij Skomina in predsednik PGD Simon Justin. Po končanem uradnem delu, je Tomaž Cotič vodil tudi tombolo, za katero smo zagotovili tri »bogate« nagrade, ki nam jih je podarilo podjetje Gamat d.o.o.