Prva stran arrow Novice arrow TEKMOVANJE GZ GORIŠKE V ORIENTACIJI četrtek, 02 maj 2024
TEKMOVANJE GZ GORIŠKE V ORIENTACIJI
sreda, 29 april 2015

V soboto 25,4,2015 je na območju PGD Dornberk potekalo tekmovanje mladih gasilcev GZ Goriške v orientaciji na terenu.
Nekaj fotografij (foto D.Markič in člani PGD Dornberk) si lahko ogledate TUKAJ.

Tekmovanje je, v sodelovanju z GZ Goriške, organiziralo naše društvo. Tekmovanja se je udeležilo 25 ekip iz PGD Čepovan, PGD Dobrovo, PGD Dornberk in PGD Kanal. Iz našega društva se je tekmovanja udeležilo 9 ekip v kategorijah pionirke, pionirji, mladinke in mladinci. Na tekmovanju so se dobro odrezali, saj se bo veliko število ekip udeležilo regijskega tekmovanja, ki bo konec avgusta v Cerknem. Samo tekmovanje je bilo dobro organizirano in so bili vsi udeleženci zadovoljni. Pred podelitvijo priznanj in medalj so pred mladimi gasilci nastopile članice plesne šole Tandem, ki jo vodi Tanja Černilogar. Na tem mestu gredo vse pohvale organizatorju tekmovanja ter mentoricam in drugim članom društva, ki so pripomogli k temu, da je tekmovanje uspelo in da so pripravili ekipe na tekmovanje.