Prva stran arrow Novice arrow TEKMOVANJE GZ GORIŠKE V GŠD ponedeljek, 06 maj 2024
TEKMOVANJE GZ GORIŠKE V GŠD
nedelja, 31 maj 2015

V soboto, 30.5.2015 je v Kostanjevici na Krasu potekalo tekmovanje GZ Goriške v gasilsko športnih disciplinah. Naše mladinske in članske ekipe so dosegle lepe rezultate.

Nekaj fotografij so lahko ogledate TUKAJ.

V dopoldanskem času so tekmovale desetine pionirjev, pionirk in mladincev ter mladink. Naše društvo so zastopale 3 desetine pionirjev ter 1 desetina pionirk, mladink in mladincev. V vseh kategorijah so naše desetine osvojile prva mesta, pionirji pa so osvojili še 3. in 6. mesto. Tu gre velika pohvala vsem tekmovalcem in pa mentorjem, ki so si vzeli čas za priprave na tekmovanja. Vse ekipe, razen najmlajših pionirjev so si zagotovile nastop na regijskem tekmovanju, ki bo potekalo 6.6.2015 v Idriji. Tekmovalcem in mentorjem še enkrat iskrene čestitke. V popoldanskem času so tekmovale članske ekipe. Naše društvo sta zastopali dve desetini in sicer desetina Članov A in desetina starejših gasilcev. Tudi ti dve desetini sta zasedli prva mesta v svoji kategoriji in sta se uvrstili na regijsko tekmovanje. Iskrene čestitke tudi njim. Tekmovanje je potekalo v prelepem vremenu in v zelo dobri organizaciji GZ Goriške in PGD Kostanjevica na Krasu, katerim tudi gredo čestitke. Na koncu tekmovanja ni bilo niti ene pritožbe, kar je znak, da so sodniki dobro opravili delo. Na pomoč pri sojenju so prišli tudi naši kolegi iz GZ Gorišnica in drugih okoliških zvez, ki so sojenje opravili brezplačno. Tudi njim gre posebna pohvala. Tokrat so na tekmovanju nastopile tudi tekmovalne desetine iz gasilske zveze Ajdovščina, katerih rezultati so šteli za tekmovanje GZ Ajdovščina. Vsem tekmovalcem, mentorjem ter organizatorjem še enkrat hvala za vse.