Prva stran arrow Novice arrow REGIJSKO GASILSKO TEKMOVANJE V IDRIJI petek, 03 maj 2024
REGIJSKO GASILSKO TEKMOVANJE V IDRIJI
ponedeljek, 15 junij 2015

V soboto, 6.6.2015 je v Idriji potekalo regijsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah za ekipe iz severnoprimorske regije.

Naše društvo je na tekmovanju nastopilo s 7 tekmovalnimi enotami in sicer 2 desetini pionirjev, ena desetina pionir, mladincev in mladink, članov A in starejših gasilcev. Lahko se pohvalimo, da smo društvo, ki je imelo na regijskem tekmovanju največ ekip. Tudi z izkupičkom moramo biti zadovoljni, saj so naše ekipe dosegle lepe rezultate, ki pa bi bili ob kančku sreče, lahko še boljši. Napredovanje na državno tekmovanje, ki bo v letu 2016, so si s 1. mestom zagotovili člani ekipe starejših gasilcev in pionirk, z 2. mestom pa ekipa mladink. Pionirji so dosegli 6. in 7. mesto, mladinci in člani A so zasedli 5. mesto. Vse pohvale gredo tekmovalcem, ki so se potrudili na tekmovanju in seveda mentorjem, ki so ekipe pripravljali na tekmovanja.