Prva stran arrow Novice arrow SVETA MAŠA ZA PRAZNIK SV. FLORJANA nedelja, 05 maj 2024
SVETA MAŠA ZA PRAZNIK SV. FLORJANA
Avtor: Tajni-k
ponedeljek, 09 maj 2016
V soboto 7.5.2016 je v domači cerkvi Svetega Danijela v Dornberku potekala sveta maša za praznik Sv. Florjana, zavetnika gasilcev.
Nekaj fotografij (foto K. Perić) si lahko ogledate tukaj. Praznik sv. Florjana je sicer 4. maja, vendar smo mašo tudi letos tradicionalno organizirali v soboto. Maše se je udeležilo večje število starejših članov kot tudi pionirjev in mladincev. Tudi letos se je našemu vabilu odzval vikar vojaškega vikariata, gospod Miran Pregelj. Pri izvedbi svete maše je sodeloval naš Moški pevski zbor. Po končanem bogoslužju smo se vsi člani in gostje zbrali v prostorih PGD Dornberk, kjer smo se zadržali v prijetnem druženju.