Prva stran arrow Novice arrow SREČANJE GASILCEV četrtek, 09 maj 2024
SREČANJE GASILCEV
ponedeljek, 29 avgust 2016

V soboto 27.8.2016 je GZ Goriške organizirala srečanje gasilcev GZ Goriške in GZ Maribor, ki je potekalo v prostorih PGD Čepovan.

Srečanje je bilo organizirano ob 40-letnici pobratenja omenjenih gasilskih zvez. Udeležence sta pozdravila predsednika obeh zvez, Simeon Kodelja in Slavko Kramberger ter predsednik domačega PGD Čepovan, Anton Petrovčič. Po tem je sledila krajša slovesnost, na kateri so predsednika in poveljnika obeh zvez podpisali zavezo, da se medsebojno sodelovanje nadaljuje tudi v prihodnje. Ob tej priliki sta oba predsednika zvez poudarila, da je s tem simboličnim dejanjem podana zaveza sedanjim in bodočim članom zvez, na nadaljnje sodelovanje in pomoč ter druženje. Za dosedanje sodelovanje pa je 14 članov obeh zvez prejelo priznanja. Po končani slovesnosti je srečanje potekalo v veselem vzdušju ob dobri jedači, kapljici in zvokih ansambla. Ob tem gre vsa zahvala predsedniku GZ Goriške, ki je pripravil srečanje in seveda vsem drugim, ki so pri tem pomagali.