Prva stran arrow Novice arrow ZBOR MLADIH ČLANOV PGD STUDENCI sobota, 20 april 2024
ZBOR MLADIH ČLANOV PGD STUDENCI
torek, 04 februar 2020

Pretekli vikend, (1.2.2020-2.2.2020), so se mladi člani  PGD Dornberk, pod vodstvom mentorjev, odzvali povabilu pobratenega gasilskega društva Pgd Maribor Studenci in se udeležili njihovega zbora mladih gasilcev.

Po uspešno izpeljanem zboru mladih, kjer so mladi člani PGD Maribor-studenci predstavili svoje delo v letu 2019 in predstavili plan za leto 2020, smo mentorji in mladi člani iz obeh PGD večer preživeli ob druženju s pico in ogledom filma. Prespali smo kar v gasilskem domu. V nedeljo smo si ogledali Gasilsko brigado Maribor, kjer smo videli marsikaj zanimivega. Preživeli smo res lep vikend in se že veselimo naslednjega druženja.

Vsem pionirjem, mladincem in mentorjem čestitamo za uspehe v preteklem letu in jim želimo še bolj uspešno leto 2020.