Prva stran arrow Prva stran arrow TEKMOVANJE SP REGIJE ZA POKAL M.HACETA sreda, 24 april 2024
TEKMOVANJE SP REGIJE ZA POKAL M.HACETA
ponedeljek, 06 junij 2022

V soboto, 4.6.2022 je v Športnem parku Pale v Ajdovščini potekalo regijsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah za pokal M.Haceta. V dopoldanskih urah je potekalo tekmovanje mladih iz celotne severnoprimorske regije. Izmed 28 prijavljenih ekip smo mi nastopili s 6 ekipami in sicer 2 x s pionirsko ekipo,  1 x pionirke, 1 x z mladinsko ekipo ter 2 ekipami mladink.  Pionirji so dosegli 3. in 6.mesto, pionirke 2.mesto, mladinci 4.mesto in mladinke 2. in 3.mesto. Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v letu 2023, so se uvrstile štiri naše ekipe. V popoldanskem času so nastopili člani in članice ter starejši gasilci. Nastopilo je 21 ekip. PGD Dornberk sta zastopali ekipi članov A in starejših gasilcev. Člani A so dosegli, po izraziti smoli, ko se jim je pokvarila črpalka, dobro 7.mesto, starejši gasilci pa so osvojili 1. mesto. Iskrene čestitke in  zahvala vsem tekmovalcem, še posebej pa mentorjem in drugim članom, ki so prispevali veliko delovnih ur za vzgojo in pripravo gasilske mladine ter članskih ekip.

Naključna fotografija