Prva stran arrow Novice arrow NOVI OPERATIVNI ČLANI sreda, 24 april 2024
NOVI OPERATIVNI ČLANI
sobota, 10 december 2022

Aprila 2022 je 15 naših gasilcev pripravnikov, od 30 prijavljenih, pričelo obiskovati tečaj za operativnega gasilca, ki ga je organizirala Gasilska zveza Goriške Nova Gorica. Po 57 urah teoretičnih predavanj in 92 urah praktičnih vaj so se danes udeležili zaključnega izpita (preverjanja teoretičnega in praktičnega znanja), ki je potekalo v PGD Dobrovo. Vsi tečajniki so pokazali dobro znanje in praktične veščine zaradi česar so uspešno zaključili tečaj in izpolnili pogoj za pridobitev čina GASILEC (po starem izprašan gasilec 😊) Zahvala gasilski zvezi vsem inštruktorjem in predavateljem iz PGD-jev in  GENG, ki so pomagali pri izvedbi tečaja. Še posebej pa gre zahvala za trud poveljniku GZ Goriške Nova Gorica, Andreju Ponikvarju.