Prva stran arrow Prva stran arrow SKUPŠČINA GZ GORIŠKE NOVA GORICA torek, 23 april 2024
SKUPŠČINA GZ GORIŠKE NOVA GORICA
torek, 18 april 2023

V soboto, 15.4.2023, je v Kulturni dvorani v Bukovici potekala redna letna skupščina Gasilske zveze Goriške Nova Gorica. Skupščine se je udeležilo 11 naših članov od katerih jih je imelo 5 glasovalno pravico. Letos je bila volilna skupščina in sta bila ponovno, za mandat 2023-2028, izvoljena stari predsednik Simeon Kodelja in poveljnik Andrej Ponikvar. Čestitke za dobro dosedanje delo in 100% podporo vseh delegatov. Na skupščini je bilo, poleg podelitve napredovanj, podeljeno odlikovanje za posebne zasluge, ki jo je prejel Bogdan Sošnja iz  PGD Renče-Vogrsko. Skupščine se udeležili gostje iz pobratene GZ Maribor, GZ Ajdovščina in GZ Nova Gorica-Šempeter, vodja izpostave URSZR Samuel Kosmač, poveljnik in predsednik SPR Stanko Močnik in Jože Dakskobler, ki je tudi zastopal GZ Slovenije. Na letošnjo skupščino smo povabili tudi gospoda Iva Boscarola, ki se je vabilu prijazno odzval, in smo se mu zahvalili za podporo, pomoč in finančno dotacijo ob največjem požaru v R Sloveniji, ki je bil na območju Krasa. V zahvalo in spomin mu je bila podeljena skulptura, ki je nastala po idejni zasnovi Bogdana Sošnje. Čestitke gredo tudi naši članici Lauri Zorn, ki je kot predsednica delovnega predsedstva lepo izpeljala skupščino.

Naključna fotografija