Prva stran arrow Novice arrow USPELO TEKMOVANJE V GASILSKI ORIENTACIJI ponedeljek, 29 april 2024
USPELO TEKMOVANJE V GASILSKI ORIENTACIJI
ponedeljek, 20 maj 2013
V soboto, 18.5.2013 je potekalo tekmovanje v gasilski orientaciji, ki ga je organizirala GZ Goriške na Koradi v Goriških brdih. Tekmovanja se je udeležilo 14 ekip mladih članov iz PGD Čepovam Dornberk in Kanal v kategorijah pionirke/pionirji, mladinke/mladinci. Naše društvo so zastopale mladinke Tinkara Saksida, Monika Berce in Arta Kroni, ki so se na tekmovanje pripravljale pod vodstvom Urške Saksida. Tekmovanje je v prelepem vremenu potekalo organizirano in brez težav, tako, da tudi pripomb udeležencev in njihovih mentorjev ni bilo. Po končanem tekmovanju so rezultati pokazali, da so mladinske PGD Dornberk zasedle 2. mesto in se tako uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo predvidoma organizirano v začetku meseca septembra. Udeležencem in mentorjem, kakor tudi vsem, ki so prispevali k dobri organizaciji in izvedbi tekmovanja  se zahvaljujemo za trud. Ekipam, ki so se uvrstile v nadaljnje tekmovanje pa želimo čim več uspeha.