Prva stran arrow Novice arrow PREJELI SMO DONACIJO MERCATORJA torek, 30 april 2024
PREJELI SMO DONACIJO MERCATORJA
ponedeljek, 12 maj 2014

V petek, 9.5.2014 je na parkirišču pred mercatorjevim marketom v Dornberku potekala zaključna prireditev projekta »Radi delamo dobro«, kjer nam je bil izročen simbolični bon za 1.000 EUR.

Nekaj fotografij (foto U.Saksida) si lahko ogledate tukaj.

Donacijski projekt je potekal na pobudo Mercatorja v mesecu aprilu 2014 v marketih po celi državi. Za sodelovanje je bil izbran tudi market v Dornberku, kjer so zaposlene predlagale, da bi v projektu sodelovalo PGD Dornberk, Društvo invalidov Dornberk in Vrtec Dornberk. Kupci v marketu so ob vsakem nakupu prejeli žeton, katerega so namenili enemu od navedenih društev. Ob zaključku akcije je bilo ugotovljeno, da je PGD Dornberk prejel 4.867 žetonov, Vrtec Dornberk 3.374 žetonov in Društvo invalidov Dornberk 1.475 žetonov. Glede na navedeno je naše društvo zmagalo v tem projektu in bomo prejeli donacijo v višini 1.000 EUR, ki jih bomo porabili za nakup reševalne opreme.Simbolični bon za 1.000 EUR nam je bil podeljen v petek, ob zaključku projekta.

Ob tem je bil pripravljen krajši program, pri katerem so sodelovale pionirke in člani našega društva ter članice plesne šole OŠ Dornberk. Bon nam je bil izročen v prisotnosti vodje marketa Sonje Saksida, vodje maloprodaje, Aleša Medvešček in vodje MO3, Natalije Štimec.

Zahvaljujemo se Mercatorju in kupcem za izkazano zaupanje.