Prva stran arrow Novice arrow TEKMOVANJE STAREJŠIH GASILCEV torek, 07 maj 2024
TEKMOVANJE STAREJŠIH GASILCEV
nedelja, 07 september 2014

V petek, 5.9.2014 se je desetina starejših gasilcev iz našega društva udeležila tekmovanja za memorial Maksa Lešnika starejšega, ki je potekalo v Mariboru.

16. memorialno tekmovanje starejših gasilcev za prehodni pokal Maksa Lešnika starejšega je tudi letos organiziralo naše pobrateno društvo PGD Maribor-Studenci. Odlično organiziranega tekmovanja se je udeležilo 17 ekip starejših gasilcev in 4 ekipe starejših gasilk. Naši člani so, kljub napaki ob prvi vaji, zasedli odlično 6. mesto. Ob tej priliki je PGD Maribor-Studenci z županom MO Maribor podpisalo pogodbo o nakupu novega gasilskega vozila. Še enkrat čestitke našemu pobratenemu društvu za odlično izvedbo tekmovanja in zahvala za vso gostoljubje.

Nekaj fotografij  si lahko ogledate TUKAJ (foto S.Justin)