Prva stran arrow Novice arrow OBISK OTROK IN NONOTOV TER NONIC sreda, 08 maj 2024
OBISK OTROK IN NONOTOV TER NONIC
četrtek, 16 oktober 2014

Danes so prostore našega društva obiskali najmlajši otroci, ki obiskujejo vrtec Dornberk.

Obiski so sicer že tradicionalni v mesecu požarne varnosti, vendar so danes otroke spremljali none in nonoti, saj je obisk potekal v času projekta SIMBIOZA GIBA, v katerem sodeluje tudi Vrtec Dornberk. Otroci in none ter nonoti so si ogledali prostore in opremo ter vozila našega društva. Seveda so bili najbolj veseli, ko so si lahko ogledali vozila in v njih tudi posedeli. Prav tako so otroci preizkusili delovanje visokega tlaka in so z veseljem izbijali tarčo. Med druženjem je veliko otrok izrazilo željo, da bi bili tudi oni gasilci, zaradi česar se nam ni treba bati za pomladek.

Nekaj fotografij si lahko ogledate tukaj.