Prva stran arrow Novice arrow KVIZ GASILSKE MLADINE nedelja, 05 maj 2024
KVIZ GASILSKE MLADINE
ponedeljek, 27 oktober 2014

V soboto, 25.10.2014 je v prostorih PGD Avče potekalo tekmovanje mladih gasilcev v kvizu, ki so se ga udeležili tudi naši mladi člani.

Nekaj fotografij si lahko ogledate TUKAJ, več pa tudi na Face book strani PGD Dornberk.

Tekmovanja je potekalo v organizaciji GZ Goriške. Udeležilo se ga je 24 ekip iz PGD Avče, Čepovan, Dornberk in Kanal. V kategoriji pionirjev je nastopilo 12 ekip. Pionirji in pionirke iz našega društva so osvojili 4., 5. 8. in 9. mesto. V kategoriji mladincev je nastopilo 10 ekip. Ekipe iz našega društva so osvojile 2., 3. in 8 mesto. Ker se na regijsko tekmovanje uvrstita samo prvi dve ekipi, nas bo na tem tekmovanju zastopala ekipa mladincev. Želimo jim čim več uspeha. Vodstvo PGD Dornberk izreka pohvale vsem tekmovalkam in tekmovalcem ter mentorjem, ki so mlade tekmovalce pripravljali na tekmovanje.