Prva stran arrow Prva stran arrow OBVESTILO, VOLITVE 2018 sobota, 27 april 2024
OBVESTILO, VOLITVE 2018
četrtek, 08 februar 2018

Na občnem zboru, ki bo v soboto, 10.3.2018 ob 19.00 uri v avli OŠ Dornberk, bodo letos potekale tudi volitve funkcionarjev in organov PGD Dornberk za mandatno obdobje 2018-2023. V skladu s statutom PGD Dornberk je UO na seji imenoval kandidacijsko komisijo, ki je pripravila Razpis za kandidacijski postopek za volitve. Predsednika lahko predlaga 5 članov PGD, ki imajo volilno pravico, poveljnika pa 5 operativnih članov. Izvoljena predsednik in poveljnik pa za tem občnemu zboru predlagata v izvolitev člane UO in poveljstva. Kandidacijska komisija pa na občnem zboru predlaga kandidate za NO in disciplinsko komisijo. Vse predloge morate oddati v zaprti kuverti – s pripisom NE ODPIRAJ VOLITVE 2018, do 14.2.2018 do 15.00 ure na sedež PGD. Na 28. seji je UO in poveljstvo že predlagalo naslednje kandidate:

-         -          Za poveljnika PGD Dornberk se predlaga Damjana Dopliharja
-          Za predsednika NO je bil predlagan Rok Berce, za člana pa Valentin Mozetič in Severin Doplihar
-          Za predsednika disciplinske komisije se predlaga Dušana Rojca, za člana pa Skomina Klavdija in Erika Skomina

Razpis in obrazce lahko dobite TUKAJ.

Naključna fotografija