Prva stran arrow Novice arrow DELOVNA AKCIJA petek, 26 april 2024
DELOVNA AKCIJA
sobota, 30 april 2011
Po obnovi gasilskega doma, ki se lahko pohvali z novo »obleko« – fasado, so se člani PGD Dornberk odločili, da bodo počistili tudi okolico gasilskega doma.

Dne 26.4.2011 se je okoli 20 članov društva pridružilo delovni akciji, v kateri so očistili sosednjo parcelo, ki je bila v zadnjih letih zanemarjena in nevzdrževana. Po štirih urah trdega dela, je bila parcela videti popolnoma drugače, saj so člani društva na odpad odpeljali kar tri polne traktorske prikolice odpadnega materiala. Za uspešen zaključek delovne akcije je poskrbel Rok, ki je pred kratkim praznoval rojstni dan. Z opravljenim delom so bili zadovoljni tudi nekateri drugi krajani, ki so se udeležencem zahvalili za opravljeno delo in prispevali pol koluta sira in nekaj osvežilne pijače. Nekaj foto utrinkov si lahko ogledate tukaj.