Prva stran arrow Novice arrow PRIHOD NOVEGA VOZILA - SPREJEM petek, 26 april 2024
PRIHOD NOVEGA VOZILA - SPREJEM
nedelja, 04 november 2018

V petek, 2.11.2018 smo v Ljubljani, v skladu s pogodbo, pred poslovalnico Rossenbauer prevzeli nov GVC 16/25. Po pregledu le tega in opreme v njem je bil podpisan primopredajni zapisnik nakar smo uredili zavarovanje vozila. Na poti domov smo se ustavili v servisu PRIGO v Brdu pri Ljubljani, kjer so nam prijazni in strokovni delavci nadgradili računalniški program v vozilu. Za tem je sledila dežna pot proti domu, na kateri je bilo vozilo prvič preizkušeno. Voznik Erik po prihodu v Dornberk ni mogel prehvaliti samega vozila. Ko smo prispeli v Dornberk, nas je tam počakal špalir gasilcev in veliko krajanov, ki so prihod novega gasilskega vozila pozdravili z gromkim ploskanjem in gasilskim špricanjem. Vozilo smo nato odpeljali pred gasilski dom, kjer je bil vsem na ogled, nakar smo ga odpeljali v garažo in pri tem ugotovili, da smo dovolj razširili in dvignili vrata J.

Nekaj fotografij (foto člani društva) si lahko ogledate TUKAJ.